Firma

globart OKNA Nadarzyn jest dynamicznie rozwijającym się Autoryzowanym Partnerem Handlowym producenta stolarki otworowej MS więcej niż OKNA. Firma posiada wyspecjalizowaną kadrę doradców handlowych i własne ekipy montażowe. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2001r. działając na terenie województwa mazowieckiego.

Od 2010r. nasza główna siedziba i Salon Handlowy jest usytuowany przy głównej arterii w podwarszawskim Nadarzynie. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i duże przedsiębiorstwa, zapewniając jednocześnie pełen zakres usług serwisowych i pogwarancyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Doświadczenie.
Działamy na rynku od wielu lat

Nasza działalność to blisko 25 lata doświadczeń. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem marki MS więcej niż OKNA, więc zapewniamy pracę z najwyższej jakości produktem, oferując naszym Klientom najwyższy standard usług montażowych. 

Pomoc w procesie wyboru, zakupu i montażu stolarki budowlanej

Nasza działalność polega na sprzedaży i montażu stolarki budowlanej, tj. okna, drzwi, bramy garażowe, rolety, żaluzje fasadowe, parapety, itp. Zatrudniamy wykwalifikowanych Pracowników w zakresie instalacji stolarki oraz posiadamy najwyższej jakości sprzęt ułatwiający prace montażowe.

Zapewnienie serwisu i napraw pogwarancyjnych

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i duże przedsiębiorstwa, zapewniając jednocześnie pełen zakres usług serwisowych i pogwarancyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.